Witamy na stronie SRS ORLIK Ruda Śląska

 

NABÓR

Prowadzimy ciągły nabór do wszystkich działających w naszej Szkółce kategorii wiekowych. Zapraszamy dzieci przedszkolne (od 5 roku życia) - grupa ORLIKI ma zajęcia zgodnie z poniższym harmonogramem. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, którzy prowadzą zajęcia zgodnie z filozofią (programem) futbolu F.C. Barcelona. Zagadnienia stosowanego programu są dostosowane do rozwoju dzieci i rozwijają młodych piłkarzy nie tylko piłkarsko lecz poprawiają  myślenie i podejmowanie decyzji. W zakładce ORLIKI jest kilka przydatnych rad dla rodziców, proszę również zapoznać się z Regulaminem Szkółki oraz bieżącym harmonogramem zajęć dla każdej grupy- poniżej. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 888 876 787 lub e-mail: srsorlik@gmail.com  Serdecznie wszystkie dzieci zapraszamy !!!

Aktualności

 

Letni Obóz Orlika 2018 - podsumowanie

Wszyscy wrócili zdrowi i z bogatym bagażem wrażeń oraz solidnym przygotowaniem i dużym postępem piłkarskiego rzemiosła. Dzieci zwiedziły na koniec "Wielką Krokwię" oraz wszyscy wzieli udział w Turnieju o Puchar Lata. Na koniec zorganizowana została gra terenowa, na zakończenie dzieci otrzymały Certyfikaty uczestnictwa w Letnim Obozie Orlika 2018 w Zakopanym.

Bardzo dziekujemy kadrze trenerskiej, Rodzicom za zaufanie oraz UM Miasta Ruda Śląska za dofinansowanie naszego wyjazdu - ...no i oczywiście uczestnikom za sportową postawę na obozie - Dziękujemy!

FILM

Letni Obóz Orlika 2018 - V dzień

Dni obozu mijają, doskonalimy elementy piłki nożnej na treningach i sparingach. Dodatkowo poznajemy uroki podhalańskiego regionu, we wtorek zwiedzaliśmy Centrum Przyrodnicze - (TPN) Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanym. W środę relaksowaliśmy się w Szaflarach - źródła termalne - "Gorący Potok". Jutro rozpoczynamy zmagania turniejowe. 

Letni Obóz Orlika 2018 - III dzień

Kolejny dzień za nami. Grupy rozegrały już sparingi, byliśmy również na "mieście" ale przede wszystkim dużo gramy. NAjważniesze - wszyscy zdrowi i gotowi do wyzwań, które przyniosą kolejne dni. Poniżej kilka fotografi z sparinów oraz wypadów na miasto.. Przypominam, że do dzisiaj (poniedziałek) jest ostatni dzień przesyłania danych do faktury za obóz. 

Letni Obóz Orlika 2018 - II dzień

Drugi dzień obozu za nami. Chłopcy dobrze się bawią - dzisiaj za nami trzy zajęcia treningowe - dużo grania. Jutro każda grupa rozegra sparing. Przypominam rodzicom, że najpóźniej do poniedziałku 13.08.2018 należy przesłać dane do faktury (imie nazwisko, adres, opis) na pocztę email: srsorlik@gmail.com 

MASITA - sprzęt sportowy - do odbioru

 Prosimy  o odbiór sprzętu sportowego w budynku orlika - tylko w godzinach zajęć treningowych. Proszę przy odbiorze podać nr na koszulce oraz rozmiar. Dotarły do nas koszulki spodenki oraz spodnie dres - bluzy będą w późniejszym terminie - nie zostały spakowane w jednym zamówieniu (wina po stronie firmy Masita). 

 

Letni Obóz Orlika 2018 - Zakopane ośrodek API - obowiązkowa KARTA KWALIFIKACYJNA

Prosimy  wszystkich uczestników o pobranie KARTY KWALIFIKACYJNEJ >>>TUTAJ<<< i oddanie do trenerów najpóźniej do 10.08.2018 roku w budynku Orlika. Proszę również o zapoznanie się z RAMOWYM PROGRAMEM >>> TUTAJ<<<. Podajemy również ważne informacje dla RODZICÓW >>>TUTAJ<<< proszę się zapoznać. Bardzo dziękujemy opiekunom, którzy już dokonali wpłaty kwoty za zgrupowanie, przypominamy że ostatecznej wpłaty  (kwota łącznie 1150 złotych) dokonujemy w budynku orlika u trenerów roczników maksymalnie do 01.08.2018 roku. 

MASITA - sprzęt sportowy - wyjaśnienie ws zaległości zamówień

W związku z problemami technicznymi - po stronie MASITA Firma ISBC Sport - niemożliwe było zamawianie sprzętu sportowego (promocja z początku roku - dres + koszulka i spodenki). 

W związku z powyższym bardzo prosimy WSZYSTKICH, KTÓRZY ZŁOŻYLI ZAMÓWIENIE O OBOWIĄZKOWĄ INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ REALIZACJI ZAM. SPRZĘTU SPORTOWEGO ( PODAJEMY NAZWISKO ZAMAWIAJĄCEGO I ROZMIAR!! ) - proszę o wysłanie takiej informacji na email: srsorlik@gmail.com

SZYBKA AKTUALIZACJA INFORMACJI POZWOLI NA - SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.

Jednocześnie informujemy, że będziemy wprowadzali zamówienie grupowe - stroje meczowe - na wszystkie roczniki - zamówienia będą dokonywane przed rozgrywkami (sierpień) przez trenerów danej grupy (wszystkie grupy będą miały jednakowe stroje). Ceny będą podane na stronie.

MASITA - sprzęt sportowy - zamówienie

Platforma do składania zamówienia działa, dlatego wznawiamy możliwość zapotrzebowania na strój sportowy. W pierwszej kolejności realizujemy zamówienie (promocyjne 100 zł - koszulka, spodenki, dres). W związku z tym prosimy o zweryfikowanie rozmiarów strojów do 11.05.2018 - po tym terminie te rozmiary, które były pozostają do realizacji. 

 

Letni Obóz Orlika 2018 - Zakopane - turniej - informacja - dotacja UM!

Informujemy, że w tym roku w dniach 11-18 sierpnia organizujemy obóz w Zakopanym. Obóz połączony będzie z turniejem. Zgłosiliśmy nasz udział również w najmłodszej kategorii tzn U10 - rocznik 2010 i młodsi. Całkowita kwota udziału to 1150 złotych od osoby - już po dofinansowaniu z UMZapisu dokonujemy poprzez wpłatę zadatku w kwocie 250 złotych do dnia 14.02.2018 u trenerów grupy (zaliczka jest bezzwrotna i stanowi gwarancję udziału dziecka w obozie). Wpłata pozostałej kwoty 900 złotych (można w ratach) najpóźniej do 31.05.2018 roku. Cena zawiera realizację programu treningowego i rekreacyjnego, wyżywienie, transport, ubezpieczenie NNW, opiekę trenera - wychowawcy, wodę podczas zajęć, certyfikat uczestnictwa w obozie SRS Orlik Ruda Śląska, udział w Młodzieżowym Pucharze Polski - turniej. Ilość miejsc ograniczona. Informujemy, że  klub uzyskał dofinansowanie wyjazdu na obóz w UM Ruda Ślaska - podana cena jest kwotą po dofinansowaniu. Uwaga mamy jeszcze 5 miejsc ! Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt 888 876 787

SKŁADKA MIESIĘCZNA 

Uprzejmie informujemy, że od miesiąca stycznia 2018 roku składka miesięczna wzrasta do kwoty 60,00 złotych miesięcznie. Wpłaty dokonujemy na konto klubu podane w zakładce kontakt, przelewem z dopiskiem w opisie: "składka członkowska na cele statutowe". Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy terminowo dokonują wpłaty na konto SRS Orlik Ruda Śląska. 

 

PODSUMOWANIE SEZONU  2017/2018

W piątek zakończyliśmy sezon piłkarski 2017/2018 wspólnie z partnerami SMS Ruda Śląska oraz Gwiazda Ruda Śląska. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie do Bielszowic - mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych frekwencja dopisała. Jeszcze raz chcemy podziękować Rodzicom, Zawodnikom, Sympatykom oraz Trenerom za miniony sezon piłkarski. Oczywiście, jak co roku przez wakacje będzie możliwość udziału w zajęciach na orliku - Wakacje na Orliku. 
Kolejny sezon przed nami. Po wakacjach planujemy start w 3 kategoriach w ligach podokręgu:  2006 i młodsi (2007 i 2008), 2008 i młodsi (2009), 2009 (2010) i w lidze żaka 2010 oraz 2011 oraz 2010 w Rudzkiej Lidze Szkół. 

PODSUMOWANIE SEZONU  2017/2018 - PIKNIK

 
W piątek 22 czerwca wszystkich zawodników i rodziców zapraszamy na piknik z okazji zakończenia i podsumowania sezonu 2017/2018. Impreza odbędzie się w Parku Strzelnica przed Restauracją Parkowa. Zapraszamy na godzinę 17.00 - jak zwykle zaplanowaliśmy kilka niespodzianek - zwłaszcza kierowanych do najmłodszych, ale nie zabraknie także rywalizacji sportowej. Na boisku orlik w Bielszowicach zagrają ekipy rodziców Gwiazdy, SMS i Orlika oraz zespół trenerów wszystkich trzech klubów. Czynny będzie plac zabaw i dmuchańce. Przewidziane jest także uroczyste podsumowanie i prezentacja wszystkich zespołów.


Rodziców chętnych do gry w miniturnieju prosimy o zabranie swojego sprzętu sportowego.


Po raz drugi będzie to wspólne zakończenie dla Szkoły Mistrzostwa Sportowego , SRS Orlik Ruda i SRS Gwiazda Ruda Śląska.

Zapisy przyjmujemy do 15 czerwca (proszę o zorganizowanie wśród rodziców zbiórki i listy z informacją : imię nazwisko, kiełbasa lub ryba  - listę oraz pieniążki proszę przekazać trenerowi do piątku 15.06) - koszt bonu 12,00 zł na osobę (napój plus kiełbaska/ryba)


Zapraszamy wszystkich na podsumowanie sezonu.

 

PRZEKAŻ SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 1% PODATKU

Rozpoczął się czas składania zeznań podatkowych - rozliczeń z Urzędem Skarbowym za 2017 rok. Nasze stowarzyszenie dzięki organizacji "Młodzi-Młodym" po raz kolejny może otrzymać środki z tytułu 1% podatku. W poprzednim roku z tego tytułu uzyskaliśmy kwotę : 1322,91 złotych, środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego - piłki dla dzieci trenujących w SRS Orlik Ruda Śląska. Wszystkim gorąco dziękujemy za wybranie nas w swoim rozliczeniu i prosimy również o pomoc w kolejnym roku. Proszę o zapoznanie się  >>>TUTAJ<<<  z naszym profilem. Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: SRS Orlik Ruda Śląska 4440. Na profilu znajduje się również pomoc w wypisaniu formularza PIT. Środki zostaną wykorzystane na zakup sprzętu sportowego potrzebnego do szkolenia dzieci w SRS Orlik Ruda Śląska. Za okazaną pomoc z góry dziękujemy w imieniu dzieci uczestników zajęć. 

Badania medycyny sportu

W związku ze zmianą godzin badania - środa, bardzo przepraszamy za wynikłe trudności z tym związane. Jeżeli komuś tego dnia nie udało się z różnych przyczyn wykonać badania to zachęcamy do indywidualnego umówienia się z doktorem pod numerem telefonu : 601 428 068

Przypominam, że badania są obowiązkowe dla wszystkich trenujących dzieci od rocznika 2010 włącznie.

Współpraca z SALVEO - profesjonalna regeneracja - partner SRS Orlik Ruda Śląska - Zaproszenie ważne do końca marca!  

Firma Salveo - profesjonalna regeneracja - zaprasza naszych zawodników SRS Orlik Ruda Śląska na profesjonalną diagnozę organizmu (narząd ruchu kości, mięśnie) do swojego ośrodka, który mieści się dzielnicy Ruda Śląska -  Wirek ul. Pocztowa 7/1. Uwaga, aby skorzystać z zaproszenia trzeba wcześniej umówić się telefonicznie: 32 4412516. Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia dedykowanego dla naszego klubu. Zaproszenie jest ważne do końca marca, zapraszam wszystkich naszych zawodników oczywiście z rodzicami. 

>>FILM - ZAPROSZENIE DLA SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA<<

Badania medycyny sportu

ZMIANA GODZINY BADAŃ

Informujemy że lekarz będzie przyjmował na badania o od godziny 16:45

16:45-2008

17:10- 2010 oraz 2009

17:35- 2007 i starsi

Uwaga w środę 28.03.2018 roku od godziny 15:30 w budynku Orlika będzie przyjmował doktor zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej. Badania są bardzo ważne, dlatego prosimy o zaplanowanie sobie czasu zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Na godzinę 15:30 przychodzi rocznik 2008, na 15:50 rocznik 2009 i 2010, na godz 16:10 rocznik 2007, 2006 i 2005. Badanie jest płatne 40 zł - opłatę dokonujemy w dniu badania u doktora. Dzieci powinny mieć ze sobą książeczki sportowca (mają trenerzy - poprosić trenerów w tygodniu o wydanie książeczek!) oraz aktualną wagę i wzrost. Nowi zawodnicy drukują ze strony >>KSIĄŻECZKĘ ZDROWIA<<Na badanie przynosimy również do wglądu lekarza wyniki badania krew, mocz, ekg (jeżeli nie jest to badanie kontrolne). Kto nie ma wyników musi wypełnić ankietę w dniu wizyty i dostarczyć doktorowi badania według ustalenia z lekarzem.

TRENER MŁODZIEŻY ROKU 2017 W PLEBISCYCIE DZIENNIKA ZACHODNIEGO - Nominowany Aleksander Ślusarek

Zachęcamy do głosowania na trenera Aleksandra Ślusarek w plebiscycie Dziennika Zachodniego. Trener został zgłoszony i pomyślnie przeszedł etap w miastach i powiatach. Teraz walczymy o jak najwyższe miejsce w finale wojewódzkim. Wiele osób zna i wie, ile trener wkłada serca w czasie treningów z naszymi zawodnikami. Wszystkie telefony w dłoń, prosimy o wsparcie, wysyłając SMS o treści MT.85 pod numer 72355 - koszt 2,46 z VAT. Za każdy głos serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia trenerowi.

NOWY ROK - PODNOSIMY POZIOM - DODATKOWE ZAJĘCIA  

W związku z zbliżającym się Nowym Rokiem podajemy informacje i zmiany, które czekają w naszej Akademii. W związku z problemem, który dosztrzegamy - mała sprawność dzieci na poziomie klas 1-3 szkoły podstawowej  - co przekłada się na niższą ogólną sprawność zawodników w późniejszych etapach szkolenia (powodem jest m.in. nieodpowiedni poziom zajęć w szkole z wychowania fizycznego - zajęcia prowadzą panie z nauczania wczesnoszkolnego) postanowiliśmy zwiększyć liczbę zajęć dla każdej grupy w tygodniu! Ta dodatkowa godzina będzie przeznaczona na zajęcia typowo sprawnościowe - gimnastyczne z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, niekoniecznie na boisku orlik. Dzieci będą doskonaliły sprawność na urządzeniach i boiskach znajdujących się w obrębie orlika (poręcze - tzw małpi gaj, boisko do koszykówki, bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal, itp). Celem jest podbudowa sprawnościowa, bez której w późniejszych etapach uprawiania dyscypliny będą niedostatecznie przygotowani fizycznie.   

MASITA - PARTNER TECHNICZNY OD 2018 ROKU!

W związku z pewnymi problemami technicznymi (przy zamawianiu sprzętu) - od Nowego Roku będziemy mieli nowego partnera technicznego, którym jest firma Masita. Mamy nadzieję, że tym razem realizacja zamówienia będzie zdecydowanie płynniejsza. Do połowy stycznia (15.01.2018) zbieramy zamówienie na sprzęt sportowy firmy MASITA, w którym będą teraz grali nasi zawodnicy i zawodniczki (oczywiście stary sprzę dalej wykorzystujemy - treningi). Proszę o dokonanie wpłaty u trenera danej grupy - podajemy imię i nazwisko, rozmiar oraz dokonujemy wpłaty. Koszt całego sprzętu (koszulka, spodenki oraz dres) będzie wynosił 100 złotych - jest to cena promocyjna - po dofinansowaniu. Przypominam wszystkim, że na zajęciach obowiązkowo trenujemy w sprzęcie z Orlika!

ZAPROSZENIE NA BAL WALENTYNKOWY W 2018 ROKU! ZAPROSZENIA JUŻ W SPRZEDAŻY

Po raz pierwszy w 2018 roku zapraszamy serdecznie rodziców oraz chętnych opiekunów na Bal Walentynkowy - impreza odbędzie się w Restauracji Parkowa w Bielszowicach. Organizatorem jest stowarzyszenie SRS Gwiazda Ruda Śląska, w ramach współpracy nasze stowarzyszenie oraz SMS Ruda Śląska włączyły się do organizacji tej imprezy. W celu zamówienia i opłacenia zaproszenia prosimy dzwonić na nr tel. 504 197 289. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zachęcamy do wspólnej zabawy. 

 

Mikołaj na sportowo!!

6 grudnia w hali MOSiR w Halembie (k. Aquadromu) odbędzie się impreza Mikołaj na sportowo. Początek imprezy zaplanowaliśmy na 16.00 - nie zabraknie konkurencji sportowo – rekreacyjnych (proszę zabrać sprzęt sportowy – na halę obowiązkowo sprzęt z Orlika – koszulki meczowe i treningowe), niespodzianek oraz ... prezentów dla grzecznych dzieci! Rodziców już prosimy o rezerwację na naszą imprezę około dwóch godzin.

Oczywiście na imprezę zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci uczęszczające na zajęcia organizowane w ramach działalności SRS Orlik Ruda Śląska - a więc członków szkółki piłkarskiej. W tym roku impreza w ramach współpracy kierowana jest także dla uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej oraz SRS Gwiazda Ruda Śląska!

Dodajmy, że przy okazji imprezy Mikołajkowej chcemy wykonać zdjęcia na kalendarze klubowe - kalendarze będą podobnie jak w ubiegłym roku dedykowane do poszczególnych grup. Zamówienia będzie można składać u trenerów i opiekunów poszczególnych grup.

Uwaga zwracamy się do firm, przedsiębiorców i osób prywatnych o wsparcie naszej imprezy - prosimy o kontakt telefoniczny 888 876 787 - środki finansowe lub też słodycze w całości przeznaczymy na organizację Imprezy Mikołajkowej na sportowo, która będzie jedną z największych w mieście.

Zrewanżujemy się uśmiechami naszych dzieci oraz reklamą...

 

Sprzęt sportowy - ważne informacje!

Informujemy, że te osoby, które ostatnio zamówiły sprzęt mogą go odebrać w budynku orlika od dnia 17.10 - taki otrzymaliśmy termin realizacji zamówienia - dotyczy sprzętu meczowego, dresu. 
Trenerzy zbierają w swoich rocznikach do dnia 13.10 na koszulki treningowe (sprzęt obowiązkowy) - wpłata na dwie koszulki 60 zł (seledynowa i niebieska)  - chyba, że ktoś już ma seledynową to tylko 30 zł oraz podajemy rozmiar!!  

Orlik na Stadionie Śląskim 7.10.2017- mecz Polska - Białoruś U19

Dnia 7.10.2017 o godzinie 16:00 Reprezentacja Polski do lat 19 zagra mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy z Białorusią. Mecz odbędzie się na zmodernizowanym stadionie Śląskim w Chorzwie. Chętne osoby, które chcą otrzymać darmową wejściówke na to spotkanie prosimy o przesłanie na emaila: robert.starosta@o2.pl następujących danych: Imie, Nazwiska oraz numeru pesel osób chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy tylko do tej niedzieli tj 24.09.2017 r. Wszystkich informacji w tym zakresie udziela Trener Robert Starosta.
 

Sprzęt sportowy - ważne informacje!

Do 29.09.2017 (piątek) można składać zamówienia na sprzęt sportowy meczowy (koszulka, spodenki,getry, dres, ortalion,torba). Z racji długich terminów oczekiwania na zamówiony sprzęt proszę o dotrzymanie podanego terminu. 

Ponadto wprowadzamy dla wszystkich zawodników Orlika tzw. koszulki treningowe - seledynowe z logo klubu -  (w kwocie 30,00 zł). Koszulki do nabycia u trenera w budynku do wyczerpania obecnych zapasów. Koszulki treningowe będą w dwóch kolorach. Jednakowe stroje poprawią wizerunek naszej akademii i są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego zawodnika na zajęciach treningowych! Zamówienia dokonujemy u trenerów (w danym roczniku) - podajemy rozmiar oraz wpłacamy kwotę 30,00 złotych za jedną sztukę. Wyposażenie w koszulki treningowe planujemy do końca października 2017 roku. 

 

Dzień Sportu na Orliku - w tą sobotę 9.09.2017 - serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału dzieci i rodziców!!

W tą sobotę 9.09.2017 od godz. 9:15  do 13:00 zapraszamy rodziców oraz dzieci na międzypokoleniową zabawę pn. Dzień Sportu na Orliku. Prosimy, aby wszyscy uczestnicy posiadali sprzęt sportowy. Scenariusz Dnia Sportu na Orliku: 9:30 powitanie, 9:45 - 10:15 rozgrzewka, 10:30 - 11:00 wyścigi rzędów z zadaniami sprawnościowymi dziecko + rodzic, przeciąganie liny, 11:00 - 13:00 turniej piłki nożnej (zielone boisko), turniej "klasy oraz koszykówka na czerwonym boisku.

Bardzo gorąco wszystki zapraszamy do wspólnej zabawy do zobaczenia w sobotęwink.

Letni Obóz Orlika 2017 - dzień 6

Sobota na zgrupowaniu w Wodzisławiu, grupa jest na porannych zajęciach - dzisiaj zorganizowany został wyjazd na duży płac zabaw TRZY WZGÓRZA. Mamy za sobą treningi codziennie dwie sesje, rozruch poranny połączony z gimnastyką. Zawodnicy rozegrali również sparingi, dzisiaj zagra swój mecz grupa 2006, 2007. Jutro wszyscy zawodnicy rozegrają ostatnie sparingi. Oczywiście korzystamy z uroków ośrodka : basen, klatka do gry 2x2, gry na boiskach, które są bardzo dobrze przygotowane. Najważniejsze że wszyscy zadowoleni i zdrowi. Pozdrawiamy i do zobaczenia w niedzielę. Zdjęcia zostaną dodane.

Letni Obóz Orlika 2017 - Gosław Sport Center w Wodzisławiu - WAŻNE INFORMACJE!

Wyjazd na obóz już w najbliższą niedzielę 13.08, zmienia się godzina zbiórki 11:45 na parkingu k. orlika. Bardzo proszę, aby każdy zawodnik - uczestnik posiadał BIDON(plastikowa butelka z szerokim wlewem) - ponieważ będzie do dyspozycji woda w dużych 20 litrowych butelkach! Proszę również tych rodziców, którzy potrzebują fakturę (dokładne dane oraz opis na fakturze- sms na tel 888876787 lub email: srsorlik@gmail.com) lub muszą mieć jakieś potwierdzenie z zakładu pracy o przygotowanie takiego w dniu wyjazdu. Proszę o informację o fakturze przekazać najpóźniej do 17.08. Brakuje jeszcze kilku KART KWALIFIKACYJNYCH 5 osób - proszę o jak najszybsze dostarczenie (najpóźniej do czwartku) - proszę te osoby o posłanie sms adresu zamieszkania dziecka oraz pesel na nr tel 888 876 787 - informacje potrzebne do ubezpieczenia dzieci. 

NOWY SEZON PRZED NAMI - WAŻNE INFORMACJE

Zapraszamy wszystkie dzieci - zawodników na zajęcia, które organizujemy zgodnie z poniższym harmonogramem. Informujemy, że w ostatnie dni sierpnia (terminy pierwszych meczy ligowych) rozpoczniemy rywalizację w lidze Podokręgu Katowice. Nasz klub reprezentowały będą roczniki : 2005 i młodsi (2006) - IV liga, 2006 i młodsi (2007) - IV liga, 2008 - IV liga, 2009 - IV liga oraz Liga Żaków, 2010 - Liga Żaków. Terminarze zostaną umieszczone w zakładkach poszczególnych roczników. Terminy meczy mogą ulec zmianie, dlatego prosimy o śledzenie informacji zamieszczonej na stronie. Proszę również o pobranie u trenera deklaracji gry amatora, która jest podstawą udziału w rozgrywkach każdego zawodnika. 

Przed rozgrywkami ligowymi wyjeżdżamy na obóz sportowy do Wodzisławia. Informacje zamieszczone poniżej. Bardzo dziękuję rodzicom, którzy terminowo dopełnili wszystkich formalności związanych z wyjazdem. Proszę o sprawdzenie artykułu poniżej.

Jak co roku zostanie zaplanowana w sierpniu wizyta lekarza medycyny sportu. Szczegółowe informacje będą podane na stronie.

Letni Obóz Orlika 2017 - Gosław Sport Center w Wodzisławiu - obowiązkowa KARTA KWALIFIKACYJNA

Prosimy  wszystkich uczestników o pobranie KARTY KWALIFIKACYJNEJ >>>TUTAJ<<< i oddanie do trenerów najpóźniej do 22.06.2017 roku w budynku Orlika. Proszę również o zapoznanie się z RAMOWYM PROGRAMEM >>> TUTAJ<<<. Podajemy również ważne informacje dla RODZICÓW >>>TUTAJ<<< proszę się zapoznać - oczywiście wyjazd 13.08 i powrót 20.08 z obozu jest w niedzielę (błąd w informacji dla rodziców). Bardzo dziękujemy opiekunom, którzy już dokonali wpłaty kwoty za zgrupowanie, przypominamy że ostatecznej wpłaty  (kwota łącznie 1050 złotych) dokonujemy w budynku orlika u trenerów roczników do 15.06.2017 roku. 

Letni Obóz Orlika 2017 - Gosław Sport Center w Wodzisławiu - Dofinansowanie z UM Ruda Śląska

Informujemy, że nasz klub otrzymał dofinansowanie z UM Ruda Śląska do obozu w kwocie 5000 złotych. Koszty te przeznaczone zostały na transport, zakup koszulek oraz dofinansowanie na każdego uczestnika w kwocie 50 złotych.  Całkowity koszt obozu po uwzględnieniu dofinansowania to 1050 złotych. Wpłata pozostałej kwoty 800 złotych (można w ratach) najpóźniej do 15.06.2017 roku

 

Letni Obóz Orlika 2017 - Gosław Sport Center w Wodzisławiu

Serdecznie chcemy zaprosić naszych zawodników na Letni Obóz Orlika 2017 w te wakacje do Wodzisławia - ośrodek Gosław Sport Center >>TUTAJ<<. Obóz zostanie zorganizowany w dniach od 13.08 do 20.08.2017 roku (wyjazd w niedzielę, powrót w niedzielę). Przy miejscu noclegowym (domki kempingowe - widoczne na zdjęciach w załączniku) znajdują się bazy sportowe: pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej z naturalną nawierzchnią, basen na których prowadzone będą zajęcia. Wyżywienie trzy posiłki dziennie + podwieczorek. W programie : 13 jednostek treningowych, zajęcia teoretyczne w salach multimedialnych z zakresu taktyki, zajęcia rekreacyjne: gry sportowe, gry i zabawy, zajęcia gimnastyczne i sprawnościowe, mecze sparingowe z rówieśnikami. Koszt zgrupowania to 1100 złotych. Zapisy dokonujemy poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 250 złotych do dnia 15.03.2017 u trenerów grupy (zaliczka jest bezzwrotna i stanowi gwarancję udziału dziecka w obozie). Wpłata pozostałej kwoty 850 złotych (można w ratach) najpóźniej do 15.06.2017 roku. Cena zawiera realizację programu treningowego i rekreacyjnego, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, opiekę trenera - wychowawcy, wodę podczas zajęć, certyfikat uczestnictwa w obozie SRS Orlik Ruda Śląska. Ilość miejsc ograniczona. W obozie biorą udział roczniki 2005,2006,2007,2008,2009.Bardzo prosimy o zaplanowanie wakacji w taki sposób aby zawodnicy mogli już w sierpniu przed obozem -minimum 2 tygodnie przed zgrupowaniem - uczestniczyć w zajęciach sportowych organizowanych przez nasz klub. Wtedy będą odpowiednio przygotowani do obozu oraz do ligi, oczywiście najwięcej skorzystają te osoby, które uczestniczyć będą w zajęciach od 1 sierpnia. 

 

Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp