Witamy na stronie SRS ORLIK Ruda Śląska

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z ZMIANĄ KONTA KLUBU STOWARZYSZENIA BARDZO PROSZĘ O DOKONYWANIE PRZELEWU OD DNIA 23 CZERWCA 2019 ROKU NA NOWE KONTO

W BANKU SANTANDER : 79 1090 2037 0000 0001 4280 6288

DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE !  

 

NABÓR

Prowadzimy ciągły nabór do wszystkich działających w naszej Szkółce kategorii wiekowych. Zapraszamy dzieci przedszkolne (od 5 roku życia) - grupa ORLIKI ma zajęcia zgodnie z poniższym harmonogramem. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, którzy prowadzą zajęcia zgodnie z filozofią (programem) futbolu F.C. Barcelona. Zagadnienia stosowanego programu są dostosowane do rozwoju dzieci i rozwijają młodych piłkarzy nie tylko piłkarsko lecz poprawiają  myślenie i podejmowanie decyzji. W zakładce ORLIKI jest kilka przydatnych rad dla rodziców, proszę również zapoznać się z Regulaminem Szkółki oraz bieżącym harmonogramem zajęć dla każdej grupy- poniżej. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 888 876 787 lub e-mail: srsorlik@gmail.com  Serdecznie wszystkie dzieci zapraszamy !!!

 

Aktualności

Sprzęt sportowy

Informujemy, że zamówiony sprzęt sportowy spodenki (pierwsze zamówienie w sierpniu - przed rozgrywkami) będą do odbioru u trenera Olka w poniedziałek - dotyczy gr 2011. Getry będą do przymierzenia w budynku, aby dobrać właściwy rozmiar, również w poniedziałek. Od wtorku w godzinach treningu będzie możliwe odebranie zamówionych koszulek treningowych.

Informujemy również, że klub prowadzi rozmowy z firmami, które będą mogły sprawnie zaopatrzyć naszą Akademię w dresy. Będziemy informowali za pośrednictwem strony gdy ustalimy i dogadamy warunki z potencjalną firmą. 

Składka miesięczna

Uprzejmie informujemy, że od miesiąca stycznia 2019 roku składka miesięczna wzrasta do kwoty 70,00 złotych miesięcznie. W przypadku rodzeństwa trenującego opłata będzie wynosiła 90,00 zł. Wpłaty dokonujemy do 15 każdego miesiąca na konto klubu podane w zakładce kontakt, przelewem z dopiskiem w opisie: "składka członkowska na cele statutowe". Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy terminowo dokonują wpłaty na konto SRS Orlik Ruda Śląska. 

 Talent

 

 

HARMONOGRAM

Treningi w tygodniu 21.10 - 27.10.2019

  • Orliki 2013 i młodsi 
Środa 16:45 - 17:45 orlik. 
Czwartek 16:30 - 17:30 orlik. 
  • 2012
Wtorek 18:30 - 19:45 orlik. 
Czwartek 16:30 - 17:45 orlik. 
Niedziela turniej na boisku Rapid w Katowicach (ul. Śtęślickiego 6). Zbiórka na miejscu o godz. 11:40 

  • 2011 
Poniedziałek 16:30 - 17:45 orlik. 
Wtorek mecz ligowy z Gwiazda na czarnoleśnej. Zbiórka na miejscu o godz 15:50 (mecz o 16:30)
Czwartek 17:45 - 19:00 orlik.
Piatek LIGA MOSIR
Sobota mecz z Orzeł Mokre na czarnoleśnej. Zbiórka na miejscu o godz. 12:50 (mecz o 13:30)
Sobota Turniej Ligi Żaka - organizator UKKS Katowice. Zbiórka o godz 7:40 na miejscu - w Katowicach ul. Ślęsickiego 6 (Rapid). 
Niedziela mecz z Urania na Uranii. Zbiórka na miejscu o godz. 9:20 (mecz o 10:00)
  • 2010 
Poniedziałek 17:45 - 19:00 orlik. 
Wtorek mecz ligowy z Gwiazda na czarnoleśnej. Zbiórka na miejscu o godz 15:50 (mecz o 16:30)
Piątek  18:00 - 19:15 orlik. 

 

Programu certyfikacji szkółek PZPN - BRĄZOWA GWIAZDKA

 Proszę rodziców dzieci z rocznika 2012 o dodanie dzieci - zawodników do naszej szkółki - zostały ostatnie 2 dni! 

Dziękuję tym osobą, które dodały już dzieci. Informuję, że ostatni dzień na dodanie zawodnika przez rodzica upływa 13.09 ! Przypomnę, że Nasz klub przystąpił do programu certyfikacji szkółek piłkarskich na BRĄZOWĄ GWIAZDKĘ i pomyślnie przeszedł proces wstępnej weryfikacji!

Kolejnym etapem (do 13.09) jest zgłoszenie zawodników (przez rodziców) do profilu PZPN - Łączy nas piłka - >>> KLIKNIJ LINK <<< po kliknięciu przedstawiona zostanie instrukcja poprzez kanał YOUTUBE. - 1 krok.

Uzupełniamy informację : 

Po zarejestrowaniu dziecka-zawodnika kolejnym 2 krokiem jest złożenie wniosku o potwierdzenie zawodnika w oddziale szkółki piłkarskiej - szczegółowa instrukcja znajduje się w >>>KLIKNIJ LINK<<<

Bardzo prosimy rodziców naszych zawodników o postępowanie zgodnie z instrukcją i założenie profilu zawodnika do 20.08 abyśmy spokojnie mogli przed rozpoczęciem sezonu zakończyć proces certyfikacji. 

 

Za zrozumienie z góry dziękujemy.  

 

Zmiany w terminarzach wtorkowych meczy ligowych >>2011 i 2010<<

Bardzo prosimy o zapoznanie się (poprzez kliknięcie powyżej w temacie odpowiedni roczniksmiley - tzn. w przypadku 2011 kliknięcie 20 i kliknięcie 11 to dwa terminarze lub 2010) lub na stronie w zakładce danej kategorii. Dodam w tym temacie, że staramy się o przełożenie meczy z końca rundy (listopad) na niedzielę ze względu na wczesne pory rozgrywania tych meczy... 

 

Protrainup - program do komunikacji na linii Trener - Klub - Rodzice

Miło nam poinformować, że nasza Akademia wraz z partnerującymi SMS i Gwiazda wykupiła moduł PROTRAINUP do komunikacji z Rodzicami. Platformę PROTRAINUP posiadają już czołowe akademie w Polsce. Jest to narzędzie, które poprawi współpracę z Rodzicami. Od teraz, informacje o postępach zawodników (syna, córki) może być monitorowany przez rodziców za pomocą pobranej aplikacji (np. w sklepie play, App store lub innej w zależności od sieci) i nie będzie się tylko ograniczał do odwiedzania strony internetowej. Program pozwoli na lepszy kontakt z Rodzicami - sprawne, natychmiastowe przekazywanie informacji za pomocą "wirtualnej szatni". 

Koszt na roczne wykupienie abonamentu przez rodzica to 50zł co w przeliczeniu daje kwotę miesięczną 4,17 zł od jednej osoby. Płatności dokonujemy gotówką w budynku klubowym. 

 

Przystąpienie Orlika Ruda Śląska do programu certyfikacji szkółek PZPN 

- BRĄZOWA GWIAZDKA

Nowy sezon rozgrywkowy zbliża się dużymi krokami. Nasz klub przystąpił do programu certyfikacji szkółek piłkarskich na BRĄZOWĄ GWIAZDKĘ i pomyślnie przeszedł proces wstępnej weryfikacji!

Kolejnym etapem jest zgłoszenie zawodników (przez rodziców) do profilu PZPN - Łączy nas piłka - >>> KLIKNIJ LINK <<< po kliknięciu przedstawiona zostanie instrukcja poprzez kanał YOUTUBE. - 1 krok.

Uzupełniamy informację : 

Po zarejestrowaniu dziecka-zawodnika kolejnym 2 krokiem jest złożenie wniosku o potwierdzenie zawodnika w oddziale szkółki piłkarskiej - szczegółowa instrukcja znajduje się w >>>KLIKNIJ LINK<<<

Bardzo prosimy rodziców naszych zawodników o postępowanie zgodnie z instrukcją i założenie profilu zawodnika do 20.08 abyśmy spokojnie mogli przed rozpoczęciem sezonu zakończyć proces certyfikacji. 

 

Za zrozumienie z góry dziękujemy.  

 

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z ZMIANĄ KONTA KLUBU STOWARZYSZENIA BARDZO PROSZĘ O DOKONYWANIE PRZELEWU OD DNIA 23 CZERWCA 2019 ROKU NA NOWE KONTO 

W BANKU SANTANDER : 79 1090 2037 0000 0001 4280 6288 

DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE ! 

 

Zmiany w harmonogramie treningów od września

Ze względu na rozpoczynający się rok szkolny nastąpią zmiany w harmonogramie treningów. Proszę o obserwowanie strony internetowej, w zakładce aktualności (tutaj) poniżej w harmonogramie będzie opisany 1 tydzień września. Pierwszy tydzień września ze względu na zebrania z rodzicami w szkołach (trenerzy) - będzie jeszcze zmieniany - dlatego podane godziny i dni jeszcze mogą ulec zmianie i harmonogram może się w przyszłym tygodniu zmienić. Za niedogodności przepraszamy. 

 

Terminarze meczy ligowych 2011 i 2010

Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się z terminarzami znajdującymi się w zakładkach roczników. Startujemy w rozgrywkach trzech lig, w których rywalizują zawodnicy trenerów Jarka oraz Olka. Zawody odbywają się we wtorki. Proszę o bardzo poważne potraktowanie udziału dzieci w meczach, ponieważ reprezentują SRS Orlik Ruda Śląska w 3 rozgrywkach - a każdy z zawodników liczy na swojego kolegę z drużyny (obecność na meczu). Trening, aby był pełny musi w kolejnych etapach kończyć się rywalizacją z przeciwnikiem z innego klubu. Dlatego gorąco prosimy rodziców, aby jeżeli to tylko możliwe, dzieci uczestniczyły w rozgrywkach zgodnie z ustalonym podziałem przez trenerów na poniedziałkowym treningu. Bardzo prosimy również o informację do trenera jeżeli ktoś z rodziców akurat nie może jechać na mecz oraz kto może - abyśmy mogli sprawnie zorganizować transport na mecz. 

Prosimy również rodziców o pomoc w zorganizowaniu boiska na czarnoleśnej w Nowym Bytomiu - gdy jesteśmy gospodarzem - ustawienie bramek przed meczem. 

Z góry dziękujemy za pomoc.

 

Obowiązkowe badania medycyny sportu - odbędą się w budynku SMS! 

Osoby, które chcą skorzystać z wizyty u lekarza medycyny sportowej, informujemy, że  badanie odbędzie się w szkole na ul. Tunkla 147a/1 - budynek SMS Ruda Śląska w dniu 28 sierpnia środa o godzinie 11.00 - parter, gabinet nr 5. Proszę pamiętać, że to jest jedyny termin, który organizujemy.

Prosimy o przygotowanie wyników badań morfologii krwi oraz EKG. Koszt wizyty - 35zł. 

Przypominamy, że badania można również wykonać we własnym zakresie - 601 428 068. - tel do dr Domereckiego lekarz medycyny sportu 

Dzieci, które mają w tym roku 7 lat muszą posiadać pozytywną opinię lekarza dotyczącą uprawiania piłki nożnej! 

Sprawy formalne przed rozgrywkami, stroje sportowe

Prosimy rodziców o dopilnowanie wypełnienia deklaracji gry amatora >> DO POBRANIA << - dokument należy wydrukować (lub pobrać u trenera) wypełnić i przekazać trenerowi najpóźniej na tydzień przed pierwszym meczem ligowym  / turniejem (pierwszy mecz 2/3 września 2019!). Stroje będzie można przymierzyć w tygodniu 19 - 23.08. (przed treningiem młodszej grupy oraz po treningu starszej grupy).

 

Ostatnie odliczanie do pierwszych meczy ligowych...

Uwaga pierwsze mecze ligowe już w przyszłym tygodniu. Ligowe zmagania rozpoczynamy w najbliższy wtorek - 03.09.2019 - Grupy trenera Olka i trenera Marcina grają : 

- 16:00 ul.Czarnoleśna (Nowy Bytom) - zbiórka 15:20 na miejscu. Mecz z Gieksa Katowice

- 18:30 ul. Jana Nepomucena Stęślickiego 6 (Rapid) - zbiórka na miejscu o godz. 17:50. Mecz z BKS Sparta Katowice

 

Grupa trenera Jarka (przypomnę, że trener wraca po zabiegu kolana), swój mecz gra w środę - 04.09.2019 z BKS Sparta Katowice 17:00 na ul. Jana Nepomucena Stęślickiego 6 (Rapid) - zbiórka na miejscu o godz. 16:30. 

 

Przypomnę, że każdy zawodnik aby mógł brać udział w rozgrywkach musi posiadać najpóźniej do poniedziałku przyszłego tygodnia  :

- badanie medycyny sportu (kto nie był na badaniach medycyny organizowanych w środę) - podaję nr tel do Dr Domereckiego 601 428 068 - można umówić się indywidualnie,

- jeżeli jeszcze nie posiada - podpisane przez rodzica oraz zawodnika - zgłoszenie do systemu extranet (zdjęcie legitymacyjne, dane zawodnika - przekazujemy trenerowi),

- podpisaną przez rodzica deklarację gry amatora,

- ochraniacze

- sprzęt meczowy.

Życzymywink naszym chłopakom i dziewczynkom powodzenia na zielonych boiskach. Oczywiście gorąco zachęcamy rodziców do dopingowania drużyny.

 

PS.

Proszę również pamiętać (kto jeszcze tego nie zrobił) o dopełnieniu rejestracji oraz złożeniu wniosku ws CERTYFIKACJI SZKÓŁEK PIŁKARSKICH - poniżej jest dokładny opis z filmem.

 

 

Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp